Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

Lajme

Fatmir Limaj: Faleminderit Prizren !

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj ka falënderuar strukturat e partisë dhe qytetarët e Prizrenit, për besimin e dhënë në zgjedhjet e 11 qershorit. “Kam ardhur që t’ju falënderoj për angazhimin që keni treguar në zgjedhje duke kulmuar me fitore... Read more

Kulturë

RAJON&BOTË

SHOWBIZ

 

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost