Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Turqia refuzon kërkesën e SHBA-së për armëpushim në Siri
  • Turqia: Rreth 400 të dyshuar për terrorizëm janë arrestuar për tri ditë
  • Lufta e Erdoganit kundër kurdëve – krime lufte, eksod masiv
  • Shkarkohen 12 drejtorë burgjesh në Shqipëri, zëvendësohen me fituesit e konkursit
  • Në zonat e konfliktit në Siri dhe Irak janë 73 qytetarë nga Shqipëria
  • Ministri gjerman: BE të mbajë premtimin për hapjen e negociatave me Shqipërinë
  • Merkel i kërkon Erdoganit që ‘menjëherë ta ndalë’ ofensivën në Siri

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost