Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Shqipëri, 227 persona kanë vdekur në aksidente rrugore në 2019-ën
  • Nuk mundi të pranonte humbjen e bashkëshortit, 18 vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë
  • “Tentoi t’i jepte fund jetës”, flet nëna që e martoi vajzën 15 vjeç
  • Tërmet në Kukës e Peshkopi, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë e Shëngjin
  • Kreu i kishës ortodokse malazeze thotë se serbët kanë kryer gjenocid më të madh në Mal të Zi se në Srebrenicë
  • I riu nga Malisheva u rrah dhe u qëllua me armë të ftohtë për vdekje
  • Erdogani kërkon që Evropa t’i bashkohet Turqisë në misionin e Libisë

© 2019 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost