Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Skandaloze! Rama i nxjerr gishtin e mesit shqiptarëve (VIDEO)
  • Erdogani përmend Trumpin dhe Putinin si liderë që admiron
  • Pesë persona plagosen pas sulmit afër bazës ushtarake të SHBA-së në Afganistan
  • Turqia krahas 500 banesave parashikon ndërtimin edhe të objekteve të tjera përcjellëse në Shqipëri
  • Zhduket aeroplani ushtarak me 38 persona në bord që po udhëtonte drejt Antarktikut
  • Mësuesja mesazh prekës për vogëlushen që humbi jetën nën rrënoja
  • 5 orë në greminë me brinjë e duar të thyera, nxirret efektivi i RENEA-s

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost