Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Kapet gruaja 48-vjeçare shqiptare në Athinë, kishte ‘mbjellë’ në tokë kokainë
  • Një i ri nga Suhareka vdes në një aksident trafiku në Slloveni
  • Vëllai katërvjeçar e “lanë” motrën në lavatriçe!
  • Trump fton Putinin në Uashington
  • President Meta dhe Presidentja e Kroacisë vizitojnë Beratin
  • Përkujtohet 100 vjetori i Madiba – Kush ishte Nelson Mandela?
  • VIDEO/ Historia e dhimbshme, takim me nënën 12 vjet pasi ia rrëmbyen komunistët

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost