Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Erdogan shpreson të përmirësojë marrëdhëniet me Gjermaninë
  • VIDEO/ Rendohet bilanci, 209 të vdekur nga përmbytja e anijes në Tanzani, arrestohet kapiteni
  • Ndalohet një tjetër polic dhe një turk
  • Tre fëmijë sulmohen me thikë në çerdhe
  • Liderja e të djathtës ekstreme të Francës, Marine Le Pen urdhërohet të kryejë testet psikiatrike
  • Gjermania ia merr edhe berberët Shqipërisë
  • Arrestohet avokatja

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost