Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Ekzekutohet gjenerali i dyshuar për organizim të grushtshtetit në Etiopi
  • Arrestohet mësuesja për marrëdhënie seksuale me nxënësin
  • Sllovenia lejon vrasjen e 200 arinjve, përbëjnë rrezik
  • 3 personave u kalon “vdekja para syve” në plazhin e Velipojës (FOTO LAJM)
  • Më i famshëm se Obama! Dikur i këndonte Enverit, Goliku i Tepelenës i thur vargje Ramës (VIDEO)
  • Stambolli përfundimisht çlirohet nga Erdogani
  • Ariu iu hyn në shtëpi dhe ia kris gjumit për qejfi në dollap(Foto)

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost