Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Arrestohet ish-ministri i Transportit të Maqedonisë
  • CNN padit Trumpin për kthimin e kredencialeve të korrespondentit
  • “Zhduket” Gruevski, truprojet së fundit e panë më 8 nëntor
  • Turqia dhe Franca përplasen rreth çështjes “Khashoggi”
  • Presidenti shtrohet në spital në gjendje të rëndë, ja arsyeja
  • Mot i keq në Itali, përmbytje dhe rrëshiqtje të tokës në Gjenova (Foto)
  • 25 ushtarë turq plagosen aksidentalisht gjatë stërvitjes ushtarake

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost