Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Kosova i ka borxh mbi 1 miliard euro
  • Hashim Thaçi pagën gati trefish më të lartë se Vuçiqi
  • Miliardat e diasporës ushqejnë Kosovën
  • Shtrenjtohen prodhimet bimore dhe blegtorale
  • Bytyqi merr vendim për ndërprerjen e financimit të ‘Loyola Gymnazium’ në Prizren
  • Paga mesatare më e larta në Slloveni, më e ulëta në Kosovë
  • Të premten i skadon kontrata Agron Mustafës si kryeshef i Telekomit

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost