Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Bordi i Telekomit merr vendim për shkëputje të kontratës me Z- Mobile
  • Punëtoret e PTK-së protestojnë kundër kontratës me Z-Mobile
  • Ka filluar rregullimi i rrugës Janqist-Shkozë të Malishevës
  • Pasuria e Ragip Begajt (Dokument)
  • Shqiptarët e Kosovës, më qejflinjtë e rajonit: Të dhëna që tregojnë se ku i shpenzojnë paratë shqiptarët, ballkanasit dhe evropianët
  • Malisheva po sanon dëmet që i shkaktoi shiu gjatë kësaj jave (Foto)
  • 1 milion euro për ndërtimin e sheshit të Suharekës

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost