Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Parashikohet rritje e konsiderueshme e çmimit të naftës
  • “Agrofesta”, festivali që po paraqet punën e heroinave të Krushës
  • Ulet çmimi i rrushit, vreshtarët e Rahovecit thonë se me këtë problem ballafaqohen çdo vit
  • Fillon ‘Agrofesta’ në Krushë të Madhe
  • Anulohet, shkaku i shkeljeve, blerja e automjetit special për zjarrfikësit në Prizren
  • Shtrenjtohet çmimi i bukës, duhanit dhe mishit!
  • Para zgjedhjeve, rinis fryrja e listave të veteranëve

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost