Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Qe tre vjet 15 fshatra të Dragashit presin ujësjellësin, shkaktarë problemet me tender
  • Shumica e bizneseve ende pa arka fiskale
  • Ndihma juaj shpresë për Elmedina Totajn nga Gjonaj i  Hasit
  • Ja cilat punë paguhen më së shumti në Kosovë
  • ATK-ja krenohet me rezultatet, për 20 vjet mblodhi mbi 4 miliardë €
  • Hysni dhe Nakije Gashi, ndajnë pensionin për fëmijët jetim të Malishevës
  • BQK jep një lajm të mirë për ata që shfrytëzojnë kartelat për pagesa

© 2019 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost