Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Deputetët e legjislaturës së gjashtë marrin pagë deri në gusht të vitit 2020
  • Istrefi: Nuk do të ketë tolerancë për ata që e dëmtuan Telekomin
  • “Çarapija”, speci djegës që kushton 23 mijë euro
  • Taksa për produktet serbe dhe boshnjake varfëroi shportën e konsumatorëve
  • Vetëvendosje: Do të zhbëhen vendimet e Qeverisë në largim, do të anulohen konkurset
  • Guvernatori i BQK-së: Taksa ndaj mallrave serbe rriti çmimet në Kosovë
  • Pensionet e mësimdhënësve të viteve ’90 nga nëntori

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost