Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Dekorimi për festat e fundvitit, Prizreni si vjet edhe sivjet
  • Të shtunën e ardhshme protestohet kundër rritjes së çmimit të sigurimeve për automjete
  • Kaq para ju kushton sigurimi i veturës suaj me rritjen e re
  • “Loyola–Gymnasium” në Prizren shpall konkurs për një roje nate
  • Vogëlushja nga Romaja e Hasit ka nevojë për ndihmë
  • Avokati gjerman alarmon kosovarët: Mos tentoni të punoni me viza turistike në Gjermani
  • Problemet mes Komunës dhe OSHP-së, lënë pa ujë banorët e Dragashit

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost