Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Vihet gurthemeli i Çerdhes dhe Shkollës së Mesme të Muzikës në Prizren
  • Gashi i dërgon letër Bytyqit, kërkon themelimin e Shkollës së Baletit
  • Rekord: Biblioteka e Prizrenit, sivjet realizoi 350 aktivitete
  • Faik Konica: Armiqtë e Shqipërisë janë shqiptarët
  • Nesër vihet gurthemeli i Çerdhes dhe Shkollës së Mesme të Muzikës në Prizren
  • Ministri Gashi: Fuqizimi i rinisë, fokusi ynë
  • Skënder Susuri takohet me drejtorët e shkollave në Has

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost