Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Kam mësuar
  • Nesër në Universitetin e Prizrenit ‘Ukshin Hoti’ mbahet ligjëratë për Skënderbeun
  • 106 vjet nga fillimi i Konferencës së Ambasadorëve në Londër
  • Vihet gurthemeli i Çerdhes dhe Shkollës së Mesme të Muzikës në Prizren
  • Gashi i dërgon letër Bytyqit, kërkon themelimin e Shkollës së Baletit
  • Rekord: Biblioteka e Prizrenit, sivjet realizoi 350 aktivitete
  • Faik Konica: Armiqtë e Shqipërisë janë shqiptarët

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost