Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Kur tradita vazhdon, rrëfimi i burrit nga Prizreni që ka ruajtur zanatin që nga fëmijëria
  • Veseli dhe Gashi shpërndajnë 21 kontrata për përfituesit e granteve nga Fondi Rinor
  • SBASHK: Koha e kërcënimeve ka kaluar, nuk do të ketë mësim të shtunave dhe gjatë festave
  • Vdes aktorja e re, Mya-Lecia Naylor
  • Libri “Një shqiptar në CIA” të shtunën promovohet edhe në Prizren
  • Në Deçan, MKRS do të investojë mbi 650 mijë euro gjatë këtij viti
  • Zef Toçi emocionohet teksa ndan momente nga jeta dhe karriera

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost