Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • E pranojnë fajësinë hajnat e baterive të votuarave në Malishevë
  • Nuk arriti ta përfundonte provimin, studenti i Mjekësisë nga Suhareka vdes nga sulmi kardiak
  • Në Vërmicë arrestohet një shtetas i Shqipërisë
  • STREP TEST për herë të parë në qendrat e mjekësisë familjare në Prizren
  • Ky është reagimi i PDK-së në Prizren për zgjedhjen e drejtorëve të shkollave
  • Grabitet posta në Malishevë
  • 937 gjoba dhe 16 të arrestuar për 24 orë në Kosovë

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost