Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • VV cakton orarin e nisjes së autobusëve për protestë, në Prizren në ora 11:30
  • Haskuka lut qytetarët e Prizrenit për kujdes nga erërat e forta
  • Prizrenit i shtohet edhe një shatërvan (Foto)
  • Rahoveci rrënon objektet e vjetra që rrezikojnë qytetarët
  • 82 vdekje në trafik në gjysmën e parë të vitit
  • Ministria e gatshme për korrigjim vendimesh në raport me Prizrenin
  • Luhatet koalicioni i LDK-së me LVV-në dhe Nismën Socialdemokrate në Prizren

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost