Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Ish-prokurori Bajram Hamitaga tregon takimet me familjen e të akuzuarit dhe si e mori çadrën
  • Kadri Veseli dhe Pacolli shtyhen kush e arriti Marrëveshjen e Demarkacionit, Limaj falënderon të gjithë
  • E tmerrshme: I moshuari në Prizren, sëmuret  duke pritur në radhë për të marrë pensionin (Video)
  • Revole, fishekë e karikatorë janë konfiskuar në Korishë të Prizrenit
  • Bashkëshorti sulmon gruan në Prizren
  • LAJMI I FUNDIT: Partnerët e koalicionit pranojnë propozimin e LDK-së për demarkacionin
  • Zafir Berisha fajëson Hashim Thaçin

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost