Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Arrestohet personi i kërkuar në Malishevë
  • Prizren: Një vit burgim për rrahje
  • Vidhen stoli ari në vlerë prej 8 mijë euro, në shtëpinë e një mërgimtari të  Prizrenit(Foto)
  • Intervistë me kryesuesin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Skender Çoçaj (Video)
  • Isuf Gashi nga Rahoveci, i ftuari i radhës nga Gjykata  Speciale
  • Zv.ministri Nerjovaj tërhiqet nga plani për ta pranuar fajësinë për keqpërdorim të detyrës
  • Prizren: Gjashtë muaj burgim e 500 euro gjobë për gruan që ndihmoi të bijën dhe mbesën në prostitucion

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost