Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Haskuka akuzon institucionet e drejtësisë se nuk ndihmuan për rrënimin në “Abi Çarshi”
  • Haskuka flet për eskalimin e situatës gjatë rrënimit të objektit në Prizren: Për ne nuk ka qytetarë të fortë dhe të dobët
  • Rrënimi i një pjese të Abi Çarshia-“U bë me qëllime politike”
  • Suharekë: Shtie me armë në aheng familjar, arrestohet
  • Haradinaj nderon Shejh Myhedinin: Popull më të mirë se në Rahovec nuk ka
  • Vjedhje e rëndë në Malishevë
  • Haskuka: Pronari i ‘Abi Çarshisë’ u zotua se vullnetarisht do të rrënojë objektin pa leje (Dokument)

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost