Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Veseli nga Ortakolli dhe Korisha e Prizrenit, premton ashpërsim të masave për të korruptuarit dhe kriminelët
  • Rrahje masive mes nxënësve në Malishevë
  • Veseli në Brrut dhe Pllavë të Dragashit premton se do t’i asfaltojë 500 kilometra rrugë rurale
  • NISMA e fuqishme në Prizren, Zafa e konfirmon se do të fitojnë
  • Fatmir Limaj ndërpret fjalimin në Prizren, respekton ezanin!
  • Haradinaj në Zhur, viziton familjen e Rami Badallaj
  • Limaj në Dragash: Koalicioni Nisma-AKR-PD po shkon drejt zgjedhjeve me objektiva të qarta

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost