Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Rrënohet objekti i vjetër i shkollës “Ekrem Rexha” në Lubizhdë
  • Haxhi Avdyli: Presidentin duhet ta zgjedhim ne dhe VV-ja, s’mund ta importojmë nga Brazili
  • Përfundon takimi Kurti-Mustafa, marrëveshja 72 orë pas certifikimit të rezultateve
  • Pas kthimit në rigjykim, dëshmitari thotë se veturën e ka liruar me kërkesë të zyrtarit policor të akuzuar për keqpërdorim detyre
  • NISMA-AKR-PD i drejtohen Gjykatës Kushtetuese, kontestojnë vendimin e Supremes për votat e diasporës
  • Të shtëna me armë në Rahovec – i dyshuari në arrati
  • Tre të arrestuar në Prizren, dyshohen për kanosje dhe uzurpim të pronës

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost