Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Kosovë/ 29 aksidente në trafik e 19 persona të arrestuar gjatë 24 orëve të fundit
  • Kuvendi shënon Ditën e Demokracisë
  • Maturantët projektojnë një lagje në Suharekë (VIDEO)
  • Vjosa Osmnai në Korishë të Prizrenit: Unë s’e kam keqpërdorur kurrë besimin tuaj (Foto)
  • Anton Quni i entuziazmuar  me  mikpritjen e Vjosa Osmanit në Gjonaj të Hasit
  • Osmani: Shembullin e njerëzve punëtorë dhe fisnikë të Hasit duam ta sjellim në institucione (VIDEO)
  • Muharremaj: Projekti “Shqiponja Rezidenc”, po troket për të ardhmen

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost