Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Gëzimi për pavarësinë festohet edhe me traktorë në Malishevë (VIDEO)
  • Abrashi: Pozita dhe opozita duhet të jenë unike në procesin e dialogut me Serbinë
  • Lëndohen katër persona në një aksident trafiku në autostradën Prishtinë-Prizren
  • Quni dhe ambasadorja Willems flasin për zhvillimin dhe tranzicionin e FSK-së
  • Suhareka bëhet me komandant të ri të Policisë
  • Dhunohet seksualisht një femër në Suharekë
  • Thaçi ngushëllon për vdekjen e Kadri Dellovës nga Rahoveci

© 2019 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost