Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Pamje të rënda: Si u gjet Astrit Dehari dhe qelia në ditën e vdekjes së tij në Prizren
  • Prizren, monumenti i NATO-s plot me mbeturina (VIDEO)
  • Arrestohen tre persona në Prizren, dyshohen se nga fajdeja kanë përfituar para dhe tokë në vlerë 100 mijë euro
  • Një muaj paraburgim ndaj një burri në Prizren për pengim të personit zyrtar
  • Gjykimi ndaj ish-inspektorit në Prizren/ Bujar Hasani thotë se çështja e rrënimeve pa leje është detyrë e inspektorëve
  • Rinumërim të votave  në Prizren, Suharekë, Malishevë…
  • Kryeprokurori i Prizrenit  pranon ekspertizën nga Zvicra për Astrit Deharin

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost