Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • 100 banesa sociale në Prizren me programin trevjeçar të banimit
  • Rahovec/ Bledar Hasku deklarohet i pafajshëm për cenim të fshehtësisë së votimit
  • 1925: Serbët masakrojnë 5 shqiptarë, dhe pozojnë me trupat e tyre në Prizren
  • Prokurori kërkon që ish-inspektori në Prizren të dënohet për mos rrënim të objekteve pa leje, mbrojtja kërkon lirimin e tij
  • Shaqir Totaj: Haskuka u dirigjua nga Albin Kurti për “kontrabandimin” e pronës së Prizrenit
  • Arrestohet personi i kërkuar në Zhur
  • Shaqir Totaj thërret konferencë për shtyp

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost