Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Përurohen investimet në shkollën e Mushnikovës (Video)
  • Rrënohet objekti i vjetër i shkollës “Ekrem Rexha” në Lubizhdë
  • Drejtoria e Arsimit në Prizren mohon akuzat e opozitës për punësim pa konkurs
  • Haxhi Avdyli: Presidentin duhet ta zgjedhim ne dhe VV-ja, s’mund ta importojmë nga Brazili
  • Pas kthimit në rigjykim, dëshmitari thotë se veturën e ka liruar me kërkesë të zyrtarit policor të akuzuar për keqpërdorim detyre
  • Kjo është shuma që ka ndarë Prizreni për dekorimin e qytetit për festat e fundit
  • Të shtëna me armë në Rahovec – i dyshuari në arrati

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost