Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Wilder u dërgua në spital pas humbjes nga Fury
  • Ja kur mund të shohim meçin mes Fury dhe Joshua
  • Nuk do ta besoni, shikoni se në çfarë gjendje është fytyra e Wilder pas meçit
  • Tyson Fury befason me veprimin e tij pas fitores së madhe ndaj Wilder
  • “Shpërthen” Deontay Wilder, nuk po pajtohet aspak me këtë fakt
  • Kapitullon Deontay Wilder- Mbreti i boksit është Tyson Fury
  • Çka duhet të dini për meçin e dytë mes Wilderit e Furyt

© 2019 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost