Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Sarri dëshiron përforcime tjera te Juventusi
  • Mbahet gara tradicionale e kërcimit tek Ura e Fshenjt
  • Griezmann: I telefonova babait dhe fillova të qaj nga lumturia pasi iu bashkova Barcelonës
  • E konfirmon Zidane: Bale do të largohet, kështu është më së miri për të gjithë
  • Ibrahimovic: Ishte gabim i madh të më krahasoni me Velan
  • Maldini: Modriq do të ishte perfekt për Milanin (VIDEO)
  • Mbappe, futbollisti më i vlefshëm në botë nën 21 vjet

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost