19.8 C
Prizren
E enjte, 1 Tetor, 2020

Jessie J dhe Tatum përsëri bashkë: “E duan jetën e përbashkët”

Këngëtarja Jessie J (31) dhe aktori Channing Tatum (39), u ndanë një muaj më parë, por mbetën në marrëdhënie miqësore më pas. Megjithatë, janë shfaqur thashetheme që çifti do të përpiqet përsëri t’i japë shans njëri-tjetrit, raporton “Metro”. Burime të afërta me çiftin thonë se ata e kanë rifilluar romancën.

“Ata u ndanë për disa javësh, por e kuptuan se e donin njëri-tjetrin. Janë shumë të lumtur që po kalojnë kohë së bashku. Atyre u pëlqen jeta e përbashkët. Channing i do shfaqjet e saj dhe i pëlqen të udhëtojë me të”, tha burimi.

Pasi që Channing dhe Jessie J u ndanë, aktori nuk harxhoi kohë. Ai e hapi një profil në Raya, aplikacionin ekskluziv për takime të personave të famshëm.

“Profili i Channingut u shfaq në aplikacionin për përdoruesit në Los Anxhelos, është plot me fotografi të tij seksipile dhe ai është shumë aktiv në të. Askush nuk mund të besojë se ai vazhdoi kaq shpejt me jetën. Si duket, zemra e tij nuk është thyer. Me sa duket, ai nuk ka në plan të pajtohet me ish-të dashurën dhe, si duket, shoqet e Jessiet tashmë e kanë parë profilin e tij sepse aplikacioni është shumë i popullarizuar”, kishte deklaruar burimi. Megjithatë, ai përsëri hoqi dorë nga kërkimi dhe iu kthye Jessiet.

Ylli i filmit “Magic Mike XXL” dhe muzikantja e famshme e filluan lidhjen në tetor të vitit 2018 dhe u fotografuan për herë të fundit së bashku në fund të tetorit, gjatë koncertit të Jessie J në festivalin muzikor Rock in Rio’, shkruan KOHA Ditore.

Shumë njerëz menduan se aktori po hynte në lidhje me Jessien shumë shpejt, duke marrë parasysh që ai u nda nga ish-gruaja e tij Jenna Dewan (37) vetëm disa muaj më parë. Por, edhe Jenna, shumë shpejt gjeti ngushëllim. Ajo është në lidhje me aktorin dhe këngëtarin Steve Kazee, 43, që nga tetori i vitit të kaluar, ndërsa çifti njoftoi në shtator se po priste fëmijë.

Jenna dhe Channing tashmë e kanë një vajzë, Everly (6), ndërsa çifti i aktorëve e ka ndarë me ndjekësit e tyre vendimin për t’u shkurorëzuar në një postim emocional në Instagram. Ata shtuan se kolapsi i tyre martesor nuk ishte shkaktuar nga ndonjë sekret apo ngjarje e padëshirueshme.

- Advertisement -

Më Shumë

Igli Tare e zyrtarizon sot blerjen e re nga Manchester United

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, sot pritet të zyrtarizoj transferimin e radhës te skuadra italiane. Andreas Pereira do të jetë futbollisti i ri i...

Inspektohen supermarketet në komunën e Prizrenit

Drejtoria e Inspektorateve ka bërë inspektimin e supermarketeve në komunën e Prizrenit. Gjatë inspektimit është bërë krahasimi i çmimit të produkteve në reklamacion dhe në...

Kujtim Gashi: Lufta e UÇK-së ka qenë e drejtë, pastër dhe mbrojtëse

Deputeti i PDK-së nga Prizreni, Kujtim Gashi ka reaguar pas arrestimeve të djeshme nga ana e EULEX-it. Ai thotë se secili pjesëtar i UÇK-së, që...

Lyna prapë në qendër të vëmendjes me gjoksin bombastik

Lynarita Perez, modelja e njohur latine, ka mahnitur rrjetin edhe njëherë. Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja ka hedhur një imazh ku shihet vetëm...

Trump: Krerët e Kosovës dhe Serbisë po përqafoheshin në Zyrën Ovale, ishte e bukur ta shihje

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump votuesve në Pennsylvania të shtunën mbrëma u ka treguar për Marrëveshjen në Washington mes Kosovës dhe Serbisë. Në tubimin parazgjedhor...

Inaugurohen punimet për zgjerimin e rrugës Arbanë-Landovicë

Hyrja për në qytetin e Prizrenit tashmë pritet të jetë më e lehtë për gjakovarët. Kjo pasi të enjten janë inauguruar punimet për zgjerimin...

Lajmërohet Prokuroria e Hagës: Ndaj Nasim Haradinaj kishte fletarrest, Eulex veproi sipas mandatit

Nasim HARADINAJ u arrestua dje në Kosovë nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në bazë të një fletarrestimi dhe urdhri për transferim, të lëshuara...

Parandalohet futja e një telefoni në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Në Qendrën e Paraburgimit në Prizrenit oficerët kanë arritur të ndalojnë futjen e një telefoni brenda. “Sot rreth orës ?13:05 në Qendrën e Paraburgimit në...

Haskuka, Osmani, ministra e deputetë marrin pjesë në ecjen ‘Garë për shërim’

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, së bashku me kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ministra e deputetë, drejtorë e zyrtarë komunalë,...

Kur duhet ta vendosni maskën dhe kur kjo nuk është e nevojshme?

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar udhëzuesin për përdorimin e maskave për mbrotje nga COVID-19. Në këtë udhëzues tregohet se kur qytetarët duhet që t’i...

Asnjë i infektuar me COVID-19 në Prizren

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 525 mostra të...

Policia bastis një mishtore në Prizren, dyshohet për mish të kontrabanduar

Gazeta Sinjali mëson se disa zyrtarë policorë, inspektorë të policisë dhe oficer të doganës, të asistuar nga ATK-ja dhe AVUK-u kanë zbarkuar edhe në...

Ministri Zemaj vizitoi Spitalin e Prizrenit

Ministri i Shëndetrësisë, Armend Zemaj, i shoqëruar edhe nga drejtori i IKSHP-së, Prof.Dr. Naser Ramadani, përfaqësues të OBSH-së, përfaqësues të Institutit gjerman ”Robert Koch”...

Qumështarët: Nuk jemi marrë seriozisht, sërish do të dalim në rrugë

Kryetari i Këshillit Koordinues të Shoqatave të Qumështit, Ramadan Memaj, ka paralajmëruar protesta të fermerëve ditëve në vijim, ku mund të bllokohen edhe rrugët...

Vdekjet në botë nga koronavirusi i afrohen njëmilionshit

Numri global i të vdekurve nga koronavirusi i cili u shfaq më pak se një vit më parë në Kinë dhe ka përfshirë të...

VIDEO: Vetura godet 3 fëmijë që po shkonin në shkollë në Romajë të Prizrenit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Romajë të Prizrenit. Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO.com pamjet nga ky aksident. Në pamje shihet...

Lajmet e Fundit

Policia bastis një mishtore në Prizren, dyshohet për mish të kontrabanduar

Gazeta Sinjali mëson se disa zyrtarë policorë, inspektorë të policisë dhe oficer të doganës, të asistuar nga ATK-ja dhe AVUK-u kanë zbarkuar edhe në...

Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë ndarë? Këngëtarja i jep fund të gjitha dyshimeve

Ata të dy nuk e kaluan së bashku karantinën dhe nuk postonin foto në rrjetet sociale me njëri-tjetrin. Mediat e huaja rozë raportuan se Camila...

Hoti premton mbështetje për komunitetin boshnjak në Prizren

Në vazhdën e vizitave në Prizren, kryeministri Avdullah Hoti ka qëndruar sot për vizitë në Reçan, me ç’rast ka shprehur mbështetjen e vazhdueshme të...

Inaugurohen punimet për zgjerimin e rrugës Arbanë-Landovicë

Hyrja për në qytetin e Prizrenit tashmë pritet të jetë më e lehtë për gjakovarët. Kjo pasi të enjten janë inauguruar punimet për zgjerimin...

Dy të vdekur e 43 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë shënuar dy të vdekur e 43 raste të reja. Gjithashtu, janë shëruar 123 persona. "Gjatë 24 orëve të...