9.8 C
E enjte, 25 Prill, 2024

Allegri lavdëron Khediran

Trajneri i Juventusit, Masimiliano Allgeri mendon se skuadra e tij duhet akoma të përmirësohet.

Këto komente tekniku italian i ka bërë pas fitores së mbrëmshme te Juventusit në udhëtim tek Lazio (0-1), transmeton KosovaPress.

“Ne nuk ishim të mirë, por luajtëm më mirë në pjesën e dytë. Nuk mendoj se ne e dominuam lojën për 90-të minuta. Kundërshtarët tonë ishin mjaft të mirë, por ne e përmirësuam lojën në fund të pjesës së parë”, ka thënë Allegri.

Ai lavdëroi Sami Khediran, i cili shënoi golin e fitores për kampionët e Italisë. Allegri mendon se gjermani është një profesionist i madh.

“Është një profesionist i madh, si dhe një lojtar i jashtëzakonshëm”, tha strategu italian.

Robert publikon një video me të dashurën e tij Ana Skrel, dyshja shfaqen duke u përqafuar derisa ai nuk i ndalë puthjet

Robert Berisha dhe Ana Skrel si duket kanë qenë së bashku në një event, kjo u kuptua pas një videoje që publikuan dyshja në...

Malishevë: Arrestohet një person për sulm seksual

Një person është arrestuar nga policia në Malishevë. Ai dyshohet se e ka sulmuar seksualisht një femër. Rasti është raportuar të mërkuren, më 17 prill rreth...