13.8 C
E mërkurë, 24 Prill, 2024

Rashica: Krenar për golin e parë në skuadrën e madhe Werder Bremen (VIDEO)

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, mbrëmë ka shënuar golin e parë në Bundesliga.

Skaudra e Rashicës, Werder Bremen mposhti 3:1, Cologne, kurse shqiptari nga Kosova shënoi golin e parë në ligën gjermane në minutën e 58.

Për këtë gol Rashica është shprehur shumë i lumtur, përcjell Klan Kosova.

“Çfarë loje. Ende jam i elektrizuar. Stadium i madh, atmosferë e pabesueshme nga tifozët e Werder, që ta përkrahën nga minuta e parë”.

“Krenar që shënova golin e parë për këtë ekip të madh në ndeshjen e parë në Weser-Stadium. Faleminderit djema”, ka shkruar Rashica në Facebook.

Ky është goli i Rashicës:

Kryeziu: Serbia vazhdon me regjimin e Millosheviqit, pavarësisht që kanë ndryshuar njerëzit

Ish-gjyqtari i Kushtetueses, Kadri Kryeziu, thotë se Serbia me veprimet e ngjashme si ato të sotme që ndaloi kosovarët në pikat kufitare, po tregohet...

Robert publikon një video me të dashurën e tij Ana Skrel, dyshja shfaqen duke u përqafuar derisa ai nuk i ndalë puthjet

Robert Berisha dhe Ana Skrel si duket kanë qenë së bashku në një event, kjo u kuptua pas një videoje që publikuan dyshja në...