28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Ka 10 vjet që mobilieria “Eli-Edona” vepron suksesshëm në Prizren.

Shtëpi, banesa e zyra të shumta në Kosovë dhe në vende të ndryshme të botës janë mobiluar nga “Eli-Edona”.

Pronari Arif Parallangaj tregon se është i kënaqur me suksesin e arritur deri më tash.

Ai falënderon klientët për besimin që kanë treguar për t’i mobiluar objektet e tyre me orenditë e ofruar nga “Eli Edona”.

“ Falë punës kemi arritur të depërtojmë edhe në tregun ndërkombëtar”, shprehet Parallangaj.

Mobilieria “Eli –Edona” gjendet në rrugën “ Ismail Kryeziu” në Prizren.

Tel: 048 630 300

Facebook: https://www.facebook.com/eli.edona.mobileria

 

Më Shumë

Aksident trafiku në Gjinoc të Suharekës, lëndohet një person

Një aksident trafiku ka ndodhur ditën e  diel në Gjinoc të Suharekës. Si pasojë e këtij aksidenti një person ka pësuar lëndime të lehta. Rastin për...

Ish-kryetari i Malishevës Ragip Begaj dhe ish-ministri Bajram Hasani dënohen me nga dy vite e gjysmë burgim

Gjykata e Prishtinës e ka shpallur fajtor ish-kryetarin e Malishevës, Ragip Begajn, dhe e ka dënuar me burgim prej 2 vite e gjysmë. Begaj është...

Lajmet e Fundit