9.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

36 raste të reja me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 36 raste të reja me COVID-19, ndërkohë që nuk është regjistruar ndonjë viktimë nga virusi.

Në 24 orët e fundit janë bërë gjithsej 948 testime, ku 3,79 përqind të testeve janë pozitive.

Numri i rasteve aktive me koronavirus është 656, sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë

Më Shumë

Mblidhet Komisioni për Buxhet, diskutohet për Trustin

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi në parim i Projektligjit për plotësimin...

Zvicra e shqiptarëve për herë të dytë e fundos Serbinës

Zvicra ka shënuar fitore ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në fazën e nokautit. LIVE: Zvicër-Serbi 3-2 90? Shtatë minuta 70? Loja vazhdon me ritëm të lartë. Rezultati akoma...

Lajmet e Fundit