-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

41-vjeçari vdes në spitalin e Prizrenit, dyshohet se përdori stimulues për marrëdhënie seksuale

Një 41-vjeçar ka vdekur në spitalin e Prizrenit.

Ai po trajtohej aty që disa ditë.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Shaqir Bytyqi, nga policia e Prizrenit.

“Sot rreth orës 07:00 është raportuar nga Spitali Rajonal i Prizrenit që një pacient i cili ka qenë i shtrirë mashkull 41 vjeç ka ndërruar jetë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pasi kanë marrë raportin e mjekut, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve”, tha Bytyqi.

Viktima ishte në trajtim për shkak se kishte përdorur stimulues për marrëdhënie seksuale./Klankosova.tv

Më Shumë

Kurti e falënderon Erdogan për përkrahjen e Turqisë për anëtarësimin e Kosovës në NATO dhe në KiE

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është duke qëndruar në Turqi për vizitë pune, ku edhe ka mbajtur një konferencë për media së bashku me...

Murti: Paga mesatare në sektorin publik, gati dyfish sa ajo në sektorin privat

Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka folur sot para Komisionit për Buxhet, ku e ka adresuar çështjen e koificientit dhe pagave. Ai ka folur edhe...

Lajmet e Fundit