-0.2 C
Prizren
E enjte, 28 Janar, 2021

Adrola Dushi në një lidhje dashurie? Kush ia ka rrëmbyer zemrën modeles

Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Adis Patushi, modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar shumë në media për jetën private. Shpeshherë, modelja ka ndarë foto në rrjete sociale me një mashkull simpatik, të quajtur Pavllo Zengo.  Dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kaq mjaftoi që të përflitet se ata janë në një lidhje dashurie.

Por, Adrola deklaroi nëpër intervista të ndryshme se është beqare, duke lënë të kuptohej se nuk ka asgjë më shumë sesa miqësi mes tyre. Mirëpo, ditën e sotme modelja feston ditëlindjen, e cila ka ndarë disa foto dhe video në Instastory me disa nga miqtë e saj, mes të cilëve dhe Pavllo. Ajo që ra në sy, dhe që shton dyshimet se dyshja nuk janë thjesht miq, janë fotot dhe videot që ka publikuar modeli.

Si fillim ai ka publikuar një video ku shfaqet krah Adrolës, teksa shkruan: “Gëzuar ditëlindjen. Të dua“. Por, nuk është mjaftuar me kaq. Ai ka publikuar edhe disa foto të tjera, në njërën prej tyre dyshja shfaqet të kapur dorë për dore, ndërsa në një tjetër shihen të përqafuar, të cilën e ka shoqëruar me një emoji çift. Edhe pse modelja nuk ka komentuar asgjë, fotot dhe videot flasin shumë. /abcnews.al

- Advertisement -

Më Shumë

Zafir Berisha vërshohet nga profilet ‘fake’, thotë se të tillë votojnë edhe në sondazhe

Koordinatori Nacional për Siguri Kibernetike, Zafir Berisha, duket se tashmë ka probleme me llogarinë e tij të ‘facebook’-ut, e cila i është vërshuar nga...

Serbia zgjedh Kinën për vaksinën, Vuçiç: BE na ka braktisur

Radhë të gjata janë krijuar jashtë një qendre mjekësore në Beograd. Programi i vaksinimit në Serbi po ecën me shpejtësi falë dhënies së 1 milion...

Shtesat për arsimtarët, Hoti takohet sot me përfaqësuesit e SBASHK’ut

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti pritet që sot të mbajë një konferencë për media me përfaqësuesit e Sindikatës së Bashkuar të Arsimit,...

Qeveria dhe SBASHK-u arrijnë marrëveshje për Kontratën kolektive, sot pritet të nënshkruhet

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti ka bërë të ditur se sot me përfaqësuesin e Sindikatës së Bashkuar të Arismit, Shkencës dhe Kulturës, Rrahman Jasharaj...

Deklarohen të pafajshëm të akuzuarit për vrasjen e rëndë te “Transiti i ri” në Prizren

Të hënën, në Gjykatën Themelore në Prizren, pas dy dështimesh, është mbajtur  seanca e shqyrtimit fillestar ndaj Orhan Ademaj dhe Albert Ademaj, të akuzuar...

Mbi 717 mijë euro ndihmë nga diaspora vetëm për menaxhimin e COVID-19

Është bërë e ditur, se vlera e grumbullimit të të ardhurave nga diaspora vetëm për Covid është bi 717 mijë euro, ndihmat këto të...

Banorët e fshatit Nushpal të Rahovecit ankohen për mungesë të trotuarit: Po rrezikohen fëmijët

Banorët në fshatin Nushpal në Komunën e Rahovecit, po ankohen se rruga “Liria” ka mungesë të trotuarit, gjë kjo që po rrezikon fëmijët dhe...

Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai

Është zhdukur një vajzë në Prizren. Rasti është lajmëruar nga babai. ”Ankuesi ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe...

Vdiç kryetari i komunitetit Bektashian të Kosovës

Ka vdekur, kryetari i Komunitetit Bektashian të Republikës së Kosovës, Baba Mumin Lama. Lajmi është bërë i ditur përmes një njoftimi për media nga ky...

Golden Eagle Ylli ndal hovin e Trepçës, e mposht në “Minatori”

Golden Eagle Ylli ka shënuar fitore ndaj Trepçës në udhëtim me rezultat 72:78 (19:25, 23:12, 21:17, 9:24), në kuadër të javës së 17-të në...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me Covid në Prizren

Në 24 orët e fundit në Kosovë edhe 7 persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe, edhe 296 persona janë infektuar me...

Teatri i Prizrenit jep shfaqje për mantelbardhët

Të dielën e ardhshme, më 24 janar 2021, Teatri i Prizrenit, “Bekim Fehmiu” do të japë reprizën e dramës, “Shtetrrethimi”, vetëm për punëtorët shëndetësor. Shfaqja...

Dyshohet se një person u hodh nga Ura e Fshajtë

Dyshohet se një person u hodh nga Ura e Fshajtë Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës,...

Tre të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Tre persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë, duke e çuar totalin e vdekjeve nga COVID-19 në...

Joe Biden shfuqizon një urdhër të Donald Trumpit

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden e ka shfuqizuar urdhrin e Donald Trump për ndalimin e amerikanëve transgjinorë në ushtri. Ndalimi u bë nga Trump gjatë...

Barcelona në krizë të madhe, rrezikon falimentimin

Barcelona është në telashe serioze financiare tani për tani. Nuk është më thjesht thashethem, sepse vetë klubi e ka pranuar, dhe është një krizë...

Lajmet e Fundit