13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Arrestohet një person për bixhoz në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren.

Ai dyshohet se në lokalin e tij ka zhvilluar lojra të fatit.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti është hasur në lokalin tij duke zhvilluar lojëra të fatit në mënyrë të kundërligjshme”, njofton Policia e Kosovës.

“ Si prova materiale janë konfiskuar: një shtëpizë kompjuteri dhe dhjetë tiketa të lojërave. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Totaj fton konferencë të jashtëzakonshme

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka ftuar një konferencë të jashtëzakonshme. Konferenca mbahet sot në orën 15:00, në Shtëpinë e Bardhë. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/

Arrestohen dy persona të kërkuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës. Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ • Fsh. Piranë, Prizren 28.03.2023-12:40....

Lajmet e Fundit