-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Ballkani ‘blindon’ Dajën

Ilir Daja do të vazhdojë të jetë trajner i skuadrës së Ballkanit. Kjo u zyrtarizua sot nga klubi suharekas, i cili bëri me dije se Daja do të jetë në krye të skuadrës edhe për dy vjet tjera.

Daja e shpalli Ballkanin kampion të Kosovës dhe e udhëhoqi drejt kualifikimit në grupe të Ligës së Konferencës.

Më Shumë

Ballkani e mbyll stinorin vjeshtor me fitore të thellë ndaj Gjilanit

Ballkani ka shënuar fitore të thellë ndaj Gjilanit, me rezultat 3-0, në kuadër të xhiros së 18-të në Superligën e Kosovës. Golin e parë në...

Unai Emery kërkon Vedat Muriqin te Aston Villa

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi mund të transferohet në Premier Legue. Ylli dardan po bën një sezon të madh me Mallorca-n në...

Lajmet e Fundit