34.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Deputeti kapet duke parë porno në parlament

Një deputet tajlandez u kap duke parë një film porno në celularin e tij. Ronnathep Anuwat po shihte porno teksa në parlament po zhvillohej debati për buxhetin.

Reporterët arritën të fiksojnë pamjet nga lozha e tyre. Anuwat pa të paktën 10 minuta porno.

Kur u pyet për këtë gjë, ai reagoi me turp. Por justifikimi i tij ishte i jashtëzakonshëm.

Ai tha se kishte marrë mesazh nga një vajzë që i kërkonte ndihmë dhe se i duheshin para. Ai nisi të shihte ‘mesazhin’ për të vlerësuar nëse vajza ishte vërtet në rrezik.

Kreu i parlamentit e ka paralajmëruar deputetin, por tha se nuk mund të ndërmarrë ndonjë hap pasi nuk ka pasur ankesa ndaj tij.

Rregullorja nuk e ndalon një ligjvënës që të shohë materiale të ndryshme në celular.

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari për armëmbajtje pa leje në Malishevë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për armëmbajtje pa leje në fshatin Temeqinë të Komunës së Malishevës. Gjatë kontrollit atij i është...

Dy vajza nga Prizreni rrihen keq me njëra-tjetrën

Dy vajza nga Prizreni janë përleshur fizikisht mes vete, raporton PrisrenPress Si pasojë, ato i kanë shkaktuar lëndime njëra tjetrës dhe kanë pranuar tretman të...

Lajmet e Fundit