11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

E njohur për lojëra seksuale, 37 vjeçarja rrëfen se si i fiton 2 milionë dollarë duke vlerësuar organet gjenitale të meshkujve!

Një yll pornografie foli për punën e saj të egër, ku ajo vlerëson sinqerisht djemtë bazuar në madhësinë e penisit të tyre.

Larkin Love, e njohur për gjoksin e saj 32J, ishte bibliotekare dhe fitoi një diplomë në psikologji përpara se të kthehej në punën e seksit.

Tani ajo punon si striptiste dhe modele nudo përpara se të hidhte një hap në botën e pornografisë në vitin 2001, shkruan “Daily star”, përcjell “Bota sot”.

Image

Ajo ka fituar një numër titujsh të mëdhenj, duke përfshirë Modelen e preferuar të Fetishit, si dhe nominime nga AVN dhe Pornhub.

37-vjeçarja, me origjinë nga SHBA-ja dhe tashmë jeton në Holandë, ka zbukuruar edhe kopertinat e revistës Hustler Taboo.

Dhe jo vetëm kjo, Larkin është një dominatrik profesionist me një interes të madh për të vlerësuar burrat bazuar në burrërinë e tyre.

Duke folur për Daily Star, bomba zbuloi gjithçka për punën e saj të egër dhe se si ajo fiton një pasuri duke e bërë atë.

Image

Ajo tha: “Unë u bëra Mbretëresha e Vlerësimit C*ck sepse kuptova se shumë meshkuj kanë dëshirë të vlerësohen si qenie seksuale.

“Ata duan të dinë se janë aq burrë sa të kënaqin një grua dhe nuk u besojnë vlerësimeve të njerëzve që njohin.

“Për disa burra, ky vërtetim është fetishi i tyre numër një! Më parë mendoja se fotot e k*** ishin të pasjellshme. Më mërzitnin.

“Jam e sigurt që shumica e vajzave të bukura mund të lidhen me përvojën e marrjes së fotove të pakërkuara në emailet, mesazhet apo DM-të e tyre.

Image

Inbox-i im ka qenë gjithmonë i tejmbushur me to, edhe para se të bëhesha modele!

“Një ditë pyeta veten – pse e bëjnë këtë? Cili është motivimi i dërguesit? Dhe ai sapo klikoi.”

Klientët e Larkin variojnë nga kryesisht cisgjinorë dhe meshkuj, me disa individë transfeminine gjithashtu në përzierje.

Duke folur për fansat e saj të këqij, ajo shtoi: “Nuk ka asnjë faktor unifikues te klientët e mi përveçse të gjithë kanë një penis.

“Nuk është për t’u habitur, shumica e klientëve janë të përmasave mesatare. Kjo është normale. Ne harrojmë se termi ‘mesatar’ do të thotë pikërisht këtë”.

Larkin pretendon se fiton 1.6 milionë funte (2 milionë dollarë) duke argëtuar nga burrat që duan një vlerësim të organit gjenital.

“Po ia kaloj më mirë se kurrë. Nuk mendoj se do të tërhiqem ndonjëherë,” tha ajo.

“Unë jam një person shpikës seksualisht dhe përmbajtja ime është e larmishme. Unë jam e njohur për lojërat e mia në role dhe jam një eksperte e roleve.”

Më Shumë

Zelensky publikon pamjet kur raketa ruse godet ndërtesën kolektive, brenda të cilës jetojnë fëmijë e gra

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka publikuar pamjet që tregojnë momentin kur raketa ruse godet ndërtesën kolektive në Zaporizhzhia në juglindje të Ukrainës. Sipas tij, rusët...

Pas publikimit në media i kërkuari për ngacmim në Prizren vetëdorëzohet në polici

Policia e Kosovës  ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të lokalizuar vendndodhjen e një personi të dyshuar për ngacmim, raporton Gazeta Sinjali. Përmes një njoftimi...

Lajmet e Fundit