19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

Ndërmarrja “Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për dy mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës.

Kërkesat:

  • Eksperiencë në përpunimin dhe vendosjne  e dyerve dhe dritareve të plastikës.
  • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe në ekip.
  • Aftësi teknike dhe precizitet në punë.

Ofrojmë:

  • Pagë konkurruese dhe kushte të mira pune.

Kontakt:

  • Tel: +383 44 883 070
  • Adresa: Lagjja “Arbana”- Prizren

Aplikoni tani dhe bëhuni pjesë e një ekipi profesional !

Më Shumë

BIK-u njofton se kur falet Kurban Bajrami

Dita e parë e festës së Kurban Bajramit, është të dielën, më 16 qershor. Bashkësia Islame e Kosovës njofton se manifestimi qendror për territorin...

U shënua manifestimi tradicional poetik “Ditët e Lidhjes” në Prizren

Shoqata për Kulturë dhe Art "Fidani" – Prizren organizoi sot manifestimin e 31-të tradicional poetik "Ditët e Lidhjes". Ky aktivitet u mbajt për të...

Lajmet e Fundit