12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Elhaida Dani: Do ta jap maksimumin tim në finalen e madhe

Elhaida do të këndojë me datë 23 maj në finalen e Eurovizionit, në gjysmën e dytë të konkuruesve

Derisa para pak minutash ajo u kualifikuar për finale e madhe të festivalit Eurovizion, Dani ka folur në konferencën për media me të gjithë të kualifikuarit e tjerë.

“Jam shumë e kënaqur që kalova në finale. Nuk e prita por e kam dhënë shpirtin tim në skenë. Në finale do të mundohem ta jap maksimumin tim dhe të ndihem e gjallë” tregon Dani.

Elhaida do të këndojë me datë 23 maj në finalen e Eurovizionit, në gjysmën e dytë të konkuruesve.

Më Shumë

Konkursi i komunës për dentistë, Prokuroria Themelore e Prizrenit nis hetimet

Një muaj pas raportimit të Kiks Kosovës, Prokuroria Themelore në Prizren nisi hetimet për stërzgjatjen e konkursit për tre stomatologë, që ishte hapur një...

Luiz Ejllin e ndalojnë policia, i kërkojnë të bëjë foto me ta

Fituesi i Big Brother VIP Luiz Ejlli padyshim është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra ndjekës dhe...

Lajmet e Fundit