9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Kjo duhet të jetë puna më e mirë në botë

kim4Këta dy persona duhet të kenë ndoshta punën më të mirë në botë.

Janë asistentet e Kim Kardashian dhe përkujdesen për të.

Në këtë rast, ata kujdesen që Kim të ketë sasinë e duhur të rërës tek të pasmet, për një reklamë të realizuar nga kjo e fundit.

Duke qenë se Kim konsiderohet si një ndër femrat më seksi në botë, këta dy meshkuj me siguri që janë meshkuj vërtet fatlumë.

Më Shumë

MKRS ndan çmimin për Veprën Jetësore “Azem Shkreli” dhe katër çmime tjera në fushën e letërsisë

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka ndarë çmimin për Veprën Jetësore “Azem Shkreli” dhe katër çmime të tjera në fushën e letërsisë, atë...

Qeveria në mbledhje elektronike, ndanë mjete për krizën energjetike

Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar sot mbledhjen Elektronike në të cilën ka ndarë 7,278,747.59 € për zbatimin e masës 3.7 - Mbështetje...

Lajmet e Fundit