27.8 C
Prizren
E martë, 31 Gusht, 2021

Klaudia po feston ditëlindjen me bikine

Ajo sot ka ditëlindjen.

E për Klaudia Pepën u bë një festë, ku ajo bëri edhe disa fotografi.

Në fotot e hedhura në Instagram, balerina shihet e veshur me bikine dhe duket shumë seksi me këtë pamje.

Imazhet e saj morën shumë komente uruese.

https://www.instagram.com/p/CGzdfMegfXm/

Më Shumë

Javën e ardhshme emrat e qeverisë së re, Edi Rama mbledh ministrat në largim

Kryeministri Edi Rama do të shpallë javën e ardhshme qeverinë e re pas fitores së mandatit të tretë në zgjedhjet e 25 prillit. Në mbledhjen...

Finalizohet udhëzimi i ri për pagesa direkte, pritet të hapet aplikimi për fermerët e interesuar

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural njofton se, ka finalizuar Udhëzimin Administrativ për Pagesa Direkte në Bujqësi për vitin 2021. Sipas MBPZHR-së, qëllimi i...

Bie në një greminë në Prevallë, ndërron jetë 29 vjeçari

Një 29-vjeçar ka ndërruar jetë pasi që dyshohet se ka rënë në një greminë në bjeshkët e Prevallës,. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar...

Kandidatët pasues të Merkelit nuk arrijnë të tërheqin votuesit

Një pjesë e madhe e elektoratit gjerman duket se është ende e pavendosur përpara zgjedhjeve që do të përcaktojnë se kush do të pasojë...

821 tiketa për mosrespektim të masave kundër Covidit

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 821 tiketa për mosrespektim të masave anti-Covid. Gjatë 24 orëve janë shqiptuar edhe 945 tiketa...

COVID-19: 143 pacientë të shtrirë në Spitalin e Prizrenit

Shërbimi spitalor Klinik e Universitar i Kosovës ka njoftuar se në klinikat COVID dhe spitalet e përgjithshme janë të shtrirë 1 mijë e 116...

Spitali i Prizrenit, 173 pacientë në trajtim nga COVID-19

Në kuadër të tërë Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës janë të shtrirë 1,250 pacientë për COVID-19, prej tyre 1,142 janë të konfirmuar...

Ekspertët kërkojnë që mjetet nga Bonot e Diasporës të përdoren për investime strategjike

Njohësit e çështjeve ekonomike po e cilësojnë hap të rëndësishëm të Qeverisë fillimin e emetimit të Bonove të Diasporës, të cilat do të shfrytëzohen...

Mbeturina dhe demolim i këndit të lojërave për fëmijë në Nashec

Mbrojtja e natyrës dhe e pronës së përbashkët publike është përgjegjësi e çdo qytetari. Këto pamje janë nga pika turistike e sapo inauguruar në Nashec,...

Spanja e publikon listën për ndeshjen me Kosovën, mungojnë Pedri dhe Torres

Spanja e ka publikuar listën me 24 futbollistët e ftuar për ndeshjen kundër Kosovës më 8 shtator në kualifikime për Kupën e Botës Katari...

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar është arrestuar në Prizren. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Në bazë të disa urdhëresave të lëshuara nga Gjykata,...

Kurti: Vdekja e 36 qytetarëve lajm i trishtueshëm, do të shqiptojmë më shumë gjoba për shkelësit e masave

Ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës e thirrur pas vdekjes së 36 qytetarëve për vetëm 24 orë. Kryeministri Albin Kurti në një...

Zvogëlohen pritjet për të dalë nga Kosova, numër më i vogël i veturave në pikat kufitare

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka bërë të ditur se sot vërehet fluks më i vogël i veturave në pikat kufitare dhe pritjet për...

Një tjetër sulm terrorist pritet që të ndodhë sot në Aeroportin e Kabulit

Një tjetër sulm në aeroportin e Kabulit pritet që të ndodhë sot. Kjo u njoftua nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe...

KQZ-ja certifikon 48 subjekte politike

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka filluar me procesin e certifikimit të subjekteve politike dhekandidatët e tyre për pjesëmarrje në zgjedhjet lokale të 17 tetorit...

Ja sa qytetarë humbën jetën dje nga Covid-19 në Prizren

Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se brenda 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 36 viktima dhe 1 mijë e 630...

Lajmet e Fundit