-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Krasniqi nga Rahoveci: Me rininë drejt ndërtimit të së ardhmes

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, soa ka qëndruar në Rahovec, aty ku është zgjedhur kryetari i ri i rinisë në këë degë.

Krenar Rrahmani është zgjedhur kryetar i Rinisë Demokratike në Rahovec, e Krasniqi e ka uruar, duke thënë se PDK, përmes hapsirës që ua ofron të rinjve mundëson që potenciali të zhvillohet drejt nëdrtimit të së ardhmës, që të rinjët duan ta kenë në Kosovë.

Postimi i Krasniqit:

Djemtë dhe vajzat e Rahovecit, të mbledhur në Rininë Demokratike të Kosovës, sot zgjodhën kryetar të tyre Krenar Rrahmanin.

Energjia që kanë këta të rinj për t’i vënë idetë dhe aftësitë e tyre në shërbim të shoqërisë, është për t’u admiruar.

PDK, përmes hapësirës që ua ofron të rinjve, mundëson që ky potencial të zhvillohet drejt ndërtimit të së ardhmes që ata duan ta kenë në Kosovë.

Suksese Krenar!

Më Shumë

KGjK-ja dërgon në Kushtetuese Ligjin për Paga

Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGJK) në mbledhjen e 303-të të mbajtur të enjten, ka njoftuar se do t’i drejtohet Avokatit të Popullit për dërgimin...

Anthony Joshua emëron trajnerin e ri para meçit me Jermaine Franklin

Anthony Joshua ka emëruar Derrick James si trajnerin e tij të ri për luftën e rikthimit në peshën e rëndë kundër Jermaine Franklin më...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit