19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Mirsad Ndrecaj nuk është vrarë, ai është i gjallë?

Mirsad Ndrecaj i njohur me nofkën ”Komandant Nato” nuk është vrarë, merrë vesh Lajmiri.com nga burime të sigurta.

Sipas këtij burimi, Ndrecaj është i gjallë në Kumanovë së bashku me shumë bashkëluftëtarë të tjerë.

”Jo nuk ka vdekur, ai është gjallë së bashku me shokë në Kumanovë, së shpejti do ju dërgojë edhe foto ose video ku ata shihen se janë gjallë, gjithçka që po publikohet në media për ta janë të pavërteta, pasi që këto media nuk kan reportera nga vendi ngjarjes dhe lajmet i marrin troq nga ato maqedone”, i tha ky burim Portalit Lajmiri.com, emër i njohur ky për redaksinë por që deshi të mbetej emri anonim.

Më Shumë

Djali raporton në policinë e Prizrenit se i është zhdukur baba

Një person është zhdukur në fshatin Lubiqevë të Prizrenit. Rasin në polici e ka raportuar djeli i të zhdukurit. Fsh. Lubiqevë, Prizren 26.05.2026-13:30. Me 27.05.2023 një...

Gjuha shqipe, lëndë me zgjedhje në shkollat e mesme në Toronto

Bëhet e ditur se për herë të parë Bordi i Shkollave të Distriktit të Torontos (TDSB) në Kanada përfshin në programin arsimor të shkollave...

Lajmet e Fundit