22.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Në Itali zbulojnë edhe intimitetin! Wanda Nara dhe Mauro Icardi kryejnë 12 herë marrëdhënie gjatë 24 orëve

Te Interi, sa herë që Mauro Ikardi paraqitej dobët në fushën e blertë, fajin ia linin Wanda Naras.

E jo padrejtësisht në fakt teksa ish-futbollisti i Italisë, Daniela Adani, ka zbuluar shumë edhe në intimitetin e çiftit më të komentuar në Itali.

Në intervistën e dhënë për kanalin e Cristiano Vierit në “Twitter”, Adani është shprehur se Wanda Nara dhe Mauro Ikardi kryenin 12 herë marrëdhënie gjatë 24 orëve.

Një deklaratë kjo e cila tregon edhe varësinë e jetës seksuale të futbollistit, ndërsa kohë më parë kur Ikardi ishte te Interi, Ëanda siguroi se mes tyre nuk ndodhte asgjë përpara ndeshjes: “Mauro është profesionist dhe ne nuk kryejmë marrëdhënie para ndeshjes. Madje nëse humbet ose luan keq, as që më i hedh sytë”. /sporteskpress/

Më Shumë

Rrëfimi i pasagjerit që ishte ulur pranë derës emergjente të aeroplanit, të cilën e hapi një burrë gjatë fluturimit në Korenë e Jugut

Pasagjeri që ishte ulur pranë burrit gjatë fluturimit me aeroplan për në Korenë e Jugut i cili hapi derën emergjente, thotë se ishte tmerruar...

Messi largohet, tri skuadra luftojnë për dy vende në Evropë

Fituesi i Kupës së Botës me Argjentinën, Lionel Messi, dhe një prej lojtarëve më të mirë në histori të futbollit, të shtunën do ta...

Lajmet e Fundit