-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Pas Anxhela Martinit, Turi në shtrat me Afërdita Dreshaj

Turi-Aferdita DreshajPas Anxhela Martinit edhe Afërdita Dreshaj ka realizuar një foto, teksa ndodhet në shtrat me prezantuesin Turjan Hyska.

Më herët, gjatë emisionit, modelja Anxhela Martini realizoi disa foto me Turin, ndërsa nuk munguan edhe momentet pikante ku ajo u ndal në jetën e saj personale.

Duket se e njëjta gjë është përsëritur edhe me Afërdita Dreshaj, e cila është bërë gati për gjumë.

Më Shumë

Gara shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”, Policia shqipton 21 gjoba e konfiskon një veturë

Policia e Kosovës ka njoftuar se kishte marrë para disa ditëve informata se po planifikohej të organizohej një garë shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”. Policia,...

Ministrja Hajdari prezanton Strategjinë Kombëtare të Zhvillimit 2030

Draft Strategjia për Zhvillimin Industrial dhe Mbështetjen e Bizneseve 2030” u diskutua në një tryezë të organizuar nga Këshilli i Investitorëve Evropian me përfaqësues...

Lajmet e Fundit